04.09.2015

Телефонні консультації лікаря при задимленні в містіОтримати пораду лікаря щодо уникнення проблем зі здоров’ям в умовах задимлення можна за телефоном 1583. Про це повідомила в.о. директора Департаменту охорони здоров’я Алла Арешкович, інформує прес-служба мерії.
За її словами, у зв’язку з пожежами на торф’яниках та лісових масивах, що тривають наразі під Києвом, самопочуття мешканців столиці може погіршуватися. Перш за все йдеться про дітей, людей похилого віку та людей, які мають хронічні захворювання легень та серцево-судинної системи, а також алергіків. Їм рекомендується проконсультуватися з лікарем щодо тимчасового перегляду системи лікування чи дозування препаратів регулярного прийому.
Алла Арешкович закликала киян не нехтувати деякими елементарними правилами поведінки, щоб уникнути проблем зі здоров’ям.
Так, лікарі радять обмежити перебування на відкритому повітрі, особливо вранці та у найспекотніший час доби. Вікна слід тримати зачиненими, а при відкритті завішувати їх зволоженою тканиною. За можливістю потрібно використовувати системи кондиціонування та очищення повітря, а також проводити вологе прибирання в житлових приміщеннях і на робочих місцях. Корисно також поставити ємності з водою, щоб підвищити вологість повітря.
«У разі виникнення симптомів гострого захворювання або нездужання (поява ознак задишки, кашлю, безсоння) необхідно негайно звернутися до лікаря. Щоб отримати більше інформації, кияни та гості столиці можуть телефонувати до служби «Порада лікаря» за номером 1583», – зауважила Алла Арешкович.
Інформація з сайту Молоді

Комментариев нет:

Отправить комментарий